Berenika Orłowska

Psychoterapeutka

Pracuję w holistycznym, humanistycznym nurcie psychologii zorientowanej na proces. Pasjonuje mnie poszukiwanie dróg wyjścia z trudności, które na różne sposoby spotykamy w naszym życiu.

Komu pomagam?

Prowadzę psychoterapię indywidualną, par, rodzin i warsztaty rozwoju osobistego. Pracuję z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Psychoterapia może odbywać się w gabinecie lub z końmi.

Zajmuję się trudnościami w życiu i w relacjach, problemami związanymi z ciałem i seksualnością oraz odmiennymi stanami świadomości..

Pomagam ludziom w kryzysach życiowych, w procesach dokonywania zmian i w podążaniu ścieżką serca. Pomagam osobom doświadczającym trudności z powodu przynależności do mniejszości – etnicznych, wyznaniowych, związanych z orientacją seksualną i innych.

Psychoterapia z udziałem koni

Ponieważ całe swoje życie spędziłam z końmi, bardzo interesuje mnie psychoterapia i rozwój osobisty z ich udziałem. W tym rodzaju pracy pomaga mi żyjące blisko natury stado koni w Oklinach. Zbliżone do naturalnych warunki ich życia oraz szacunek z jakim są traktowane ich potrzeby sprawiają, że mogą współpracować ze mną w pracy terapeutycznej.

Psychoterapia z udziałem koni stosowana jest w wielu miejscach na świecie – wielu osobom obecność koni pomaga w dotarciu do ważnych doświadczeń, które są kluczem do rozwiązania dotykających ich problemów.

Zapraszam do kontaktu zarówno osoby, pary i rodziny zainteresowane podjęciem ,,zwykłej” psychoterapii jak i wszystkich tych, którzy chcieliby doświadczyć pracy ze wsparciem koni. Można kontaktować się ze mną mailowo ( berenika@okliny.info ) lub telefonicznie.


Psychoterapeutka Berenika Orłowska
Berenika Orłowska Psychoterapeutka