Warsztaty rozwojowe z udziałem koni

11 – 13 listopada | ośrodek Konie i Ludzie

Trzydniowy warsztat rozwoju osobistego z udziałem koni prowadzony metodami psychologii zorientowanej na proces. Będziemy badać zagadnienia naszej mocy osobistej, naszych relacji z innymi ludźmi oraz naszej pasji – ścieżki serca czyli tego co naprawdę potrzebujemy wnosić do świata, który nas otacza.
Będziemy pytać o drogę i prosić o pomoc żyjące blisko natury konie wśród magicznych pagórków Suwalszczyzny.
(Jeśli konie zawsze były ważne w Twoim życiu lub długo „flirtowały” z Tobą i od dawna chciałeś się z nimi bliżej poznać, albo wręcz przeciwnie – jeśli boisz się koni, ale czujesz, że praca nad sobą w ich obecności jest dla Ciebie ciekawa to może oznaczać, że ten rodzaj pracy nad sobą może być dla Ciebie )

Koszty:
Udział w warsztatach to koszt 600 zł (3 sesje warsztatowe z udziałem koni po ok 2,5 godziny, dzień po dniu, kolejno o mocy osobistej, relacjach i ścieżce serca). Plus koszty pobytu, jeśli ktoś chce mieszkać tu na miejscu – cena zależy od ilości osób w pokoju, między 60 a 100 zł za dobę. Jedzenie we własnym zakresie, dostępna jest kuchnia, obiady można też zamawiać po sąsiedzku.


Serdecznie zapraszam!

ZAPISY:

SMS na +48 667 554 930

e-mail: berenika@okliny.info

lub formularz poniżej:

Zapisy

Ponieważ można wziąć udział zarówno w całym cyklu jak i w pojedynczych warsztatach zaznacz warsztaty, na które chcesz się zapisać .