Zapraszam na warsztat w ramach tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Psychologii Procesu – POP Kreacje 2022.

Wszystkie wydarzenia w ramach festiwalu są bezpłatne i obowiązują na nie zapisy.

Warsztat, który proponuję jest zaproszeniem do wyprawy w nasz wewnętrzny świat z koniem jako przewodnikiem i pomocnikiem. Posłużymy się narzędziami psychologii procesu. Będziemy pytać o drogę żyjące blisko natury konie ze Stajni Okliny na Suwalszczyźnie.
Jeśli konie zawsze były ważne w Twoim życiu lub długo „flirtowały” z Tobą i od dawna chciałeś się z nimi bliżej poznać albo nawet jeśli ten temat właśnie teraz z Tobą „zaflirtował” to może oznaczać, że koń jest dla Ciebie ważny na Twojej ścieżce. I być może ten warsztat jest właśnie dla Ciebie.

W relacji z koniem możemy odkryć wiele w temacie naszych “ludzkich” relacji. Konie nie zastanawiają się co zrobić by nas nie urazić, nie próbują niczego ukryć. Są zawsze zarówno doskonale obecne w “tu i teraz” jak i stale połączone z czymś głębszym w naturze rzeczywistości i ułatwić ten kontakt nam. To w jaki sposób zachowują się względem nas i to co przydarza nam się w ich obecności może podczas tego warsztatu posłużyć nam do podniesienia naszej świadomości tego, co dzieje się w naszych związkach i relacjach na co dzień. Konie mogą w ten sposób wskazać nam nowe kierunki relacyjnych ścieżek, zupełnie nowe rozwiązania starych problemów. Ich obecność stanowić będzie “magiczny składnik”, który umożliwi nam spojrzenie na nasze relacje z odmiennej perspektywy

Koń Gwiazdka
Okliny 24, gm. Wiżajny 16-407 Wiżajny